ForexBook                                                    
Головна |Останні поповнення 
 
П`ятниця, 19.07.2019, 09:38
Українська  Русский 
Меню сайту
Info

НАШІ ПЕРЕВАГИ
-Платформа MetaTrader 4
-Спред від 3х пунктів
-Мінімальний депозит $200
-Instant Execution
-Щоденний аналіз ринку
-Лента новин Dow Jones
-Безкоштовний демо-рахунок  
- Можливе поповнення і зняття через Web Money      
<<<назад

Аналіз хвиль Еліота

Dynamic Trader 4.0 build 78 - програма відомого трейдера Роберта Майнера. Використовує для аналізу ринку теорії Еліотта і Ганна, а також аналіз графічних моделей і технічних індикаторів (як загальновідомих, так і ексклюзивних). На відміну від інших програм, що використовують хвилі Еліотта, Dynamic Trader використовує комплексний аналіз ціни і часу, тобто вказує не лише ціль руху ціни, але і час її досягнення, а також зони закінчення хвиль Еліотта і зміни тренду.

Eliott Wave Analyser v3.3045 - одна з найвідоміших, поряд з Elwave, спеціалізованих програм технічного аналізу для аналізу хвиль Еліотта. Розуміє всі найбільш поширені формати даних, включаючи формат Metastock. Робить аналіз хвиль різних масштабів і видає конкретні торгівельні рекомендації по купівлі, продажу і цілях руху з вказівкою їх вірогідності.

Elwave 6.1 RT - відома програма для аналізу хвиль Еліотта. Підтримує найбільш поширені формати даних і роботу в реальному часі.

Elwave 7.1 RT -  відома програма для аналізу хвиль Еліотта. Підтримує найбільш поширені формати даних і роботу в реальному часі.

Fibonacci Galactic Trader 3.10 - r57 RT - спеціалізована програма технічного аналізу для аналізу хвиль Еліотта. Поряд з ними, містить також ряд інших, у тому числі і рідкісних індикаторів, а також такий екзотичний інструмент як елементи астрології (використовуйте на свій страх і ризик :)). Може відкривати файли формату Metastock і працювати в режимі реального часу.

WinWaves32

Пошук
Скачати
Статистика
Каталог бизнес сайтов - БИЗНЕС777 ИНФО Работа, персонал и трудоустройство в Киеве и Украине Всесвітня мережа Львівський каталог сайтів
Copyright MyCorp © 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz