ForexBook                                                    
Головна |Останні поповнення 
 
Понеділок, 20.05.2019, 19:35
Українська  Русский 
Меню сайту
Info

НАШІ ПЕРЕВАГИ
-Платформа MetaTrader 4
-Спред від 3х пунктів
-Мінімальний депозит $200
-Instant Execution
-Щоденний аналіз ринку
-Лента новин Dow Jones
-Безкоштовний демо-рахунок  
- Можливе поповнення і зняття через Web Money      
<<<назад

Програми технічного аналізу

Candlestick Forecaster Samurai - програма обробляє дані ринку і видає графік зі свічками. Є індикатори. Визначає як окремі патерни свічок так і мультипаттерни (знає 1000 патернів) - такої можливості (як заявляють розробники) не має жодна інша програма аналізу. Видає інструкції по торгівлі. Уміє ще багато корисного. Дана програма розроблялася протягом 9 років. Мова англійська. Розуміє всі формати даних.

Amibroker 4.50.9 RT - відмінна програма для технічного аналізу ринку.Не дивлячись на малий розмір, володіє ВСІМА можливостями Metastock і Omega Tradestation разом узятими і навіть більше. Зокрема, на відміну від Omega Tradestation дозволяє проводити тестування систем на портфелі з великої кількості інструментів одночасно, що особливо незамінне для торгуючих акціями і ф'ючерсними контрактами.Мова програмування Amibroker Formula Language в основі ідентична мові Метастока, але за рахунок використання у формулах Visual Basic Script і Java Script дозволяє запрограмувати будь-який складніший алгоритм з Tradestation. Читає котирування як з текстових файлів, так і безпосередньо з файлів формату Metastock.

Wealth-Lab Developer 3 build 12 - програма для технічного аналізу і тестування систем з розвиненою мовою програмування Wealth-lab Script. Розуміє безліч форматів даних, у тому числі текстовий і формат Metastock. Одне з головних достоїнств програми - розвинений системний тестер, що дозволяє тестувати як окремий папір, так і цілий портфель коштовних паперів.

Jurik Tools For Omega Tradestation 2000 - знамениті індикатори від Jurik, головним з яких є JMA (Jurik Moving Average - Jurik ковзаюче середнє). Унікальність даних індикаторів в тому, що вони забезпечують найкращі в порівнянні з простими або експоненціальними ковзаючими середніми, а також багатьма іншими трендовимі індикаторами, визначення трендових і бестрендових ділянок ринку з найменш можливим запізнюванням і практично повною відсутністю зигзагів. Окрім JMA пакет містить ще ряд індикаторів від Jurik - AMA, JMA MACD, CFB, VEL, RSX і ін. і заснованих на цих індикаторах стратегій. Індикатори працюють лише при встановленій програмі Omega Tradestation 2000.

Omega Prosuite 2000 build 5.00.0822 - одна з найбільш популярних програм технічного аналізу. Пакет Omega Prosuite включає три програми: Omega Tradestation - програма для технічного аналізу, Radar Screen - програма для одночасного аналізу безлічі інструментів, Option Station - програма для роботи з опціонами.

MESA 98 - призначена для аналізу циклів на ринку. Розуміє безліч форматів даних, у тому числі текстові. Видає торгівельні рекомендації.

TraderXL Pro - програма-надбудова для Microsoft Excel. За допомогою даної надбудови можна завантажувати котирування, будувати графіки і індикатори (146 індикаторів), створювати системи на мові Visual Basic і проводити їх тестування безпосередньо в Excel. Включає наступні модулі: ANALYZERXL, DOWNLOADERXL, Bulkquotesxl, Rtquotesxl, NEUROXL Predictor (PREDICTORXL), BACKTESTINGXL, NEUROXL Classifier (CLASSIFIERXL), PORTFOLIOXL, OPTIONSXL. Компоненти PREDICTORXL і CLASSIFIERXL представлені лише в демо-версії на 10 днів, останні компоненти - повнофункціональні версії.

Wave59 RT build 1.27 - програма, побудована на ідеології "все в одному". Програма об'єднує в собі безліч можливостей і інструментів з різних спеціалізованих програм. Містить класичні інструменти технічного аналізу (безліч індикаторів, інструментів для нанесення різних ліній і каналів, включаючи лінії і квадрати Ганна, логарифмічну спіраль, безліч інструментів Фібоначчі, Andrews Pitchfork і ін., індикатор 9-5 Count - оригінальна розробка авторів програми, що не зустрічається більш ні в яких інших програмах, дозволяє, за твердженням розробників, з високою точністю передбачати поворотні точки цінового руху, а також ще інших, оригінальних індикаторів, що не зустрічаються в інших програмах), інструменти для побудови і тестування нейронних мереж, широкий набір астрологічних інструментів (для любителів), а також головна родзинка, що рідко зустрічається в інших програмах, - інструменти для автоматичного пошуку і розпізнавання фігур технічного аналізу (трикутники, "Голова і плечі" і т.д) і редактор для створення і додавання нових зразків фігур, виявлених самим користувачем (для їх подальшого виявлення на інших графіках). Програма також включає власну мову програмування індикаторів і спеціальний конвертер, що дозволяє переносити в Wave59 індикатори і функції, написані для Omega Tradestation на Easy Language. Може працювати в реальному часі, а також а також читає дані у форматі Metastock і Ascii (текстовий формат). У програмі є можливість налаштувати автоматичне оновлення графіків із заданим інтервалом, що дозволяє зробити "майже" реал-тайм з використанням періодично підвантажуваної бази даних Метасток або текстових файлів.

Omni Trader 2002 - дуже популярна на Заході програма. Містить безліч індикаторів і більше 120 вбудованих систем з можливістю всілякого тестування на історії і оптимізації. Видає готові торгівельні рекомендації на купівлю і продаж.Розуміє формат Metastock. Одна з можливостей програми - можливість так званого тренувального режиму - коли графік автоматично прокручується із заданою швидкістю, так що за ним можна стежити і здійснювати віртуальні операції як в реальному часі.

Meta trader 4 - найпоширеніший на теренах СНД термінал для торгівлі та аналізу. Сервер по замовчуванню - FXOpen

Meta trader mobile - версія Meta trader для КПК. Сервер по замовчуванню - FXOpen. Cab та exe версія.

Meta trader mobile for smartphone - версія Meta trader для смартфонів. Сервер по замовчуванню - FXOpen. Cab та exe версія.

Marketiva streamster - термінал від популярного форекс брокера Marketiva. Серед цікавих плюсів - наголос на портфельне інвестування (можна розподіляти кошти між портфелями), наявність чатів по категоріях, живе озвучення новин і багато іншого.

TA-LIB - набір індикаторів для Microsoft Excel.

Pattern Smasher - спеціалізована програма для виявлення на графіках фігур технічного аналізу (трикутники, "голова і плечі" і так далі)

Investors Dream 2.0 - програма включає весь матеріал, індикатори і сигнали, описані в книзі “Нові виміри біржової торгівлі” Білла Вільямса. Програмне забезпечення може бути прекрасним інструментом для поглибленого вивчення матеріалу цієї книги.

M7 Forecaster Stocks&Funds

Пошук
Скачати
Статистика
Каталог бизнес сайтов - БИЗНЕС777 ИНФО Работа, персонал и трудоустройство в Киеве и Украине Всесвітня мережа Львівський каталог сайтів
Copyright MyCorp © 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz